Marcin Zakrzewski - ZnanyLekarz.pl

Belkyra - Nowy zabieg likwidujący podwójny podbródek

Podwójny podbródek to problem wielu ludzi, jest spowodowany odkładaniem się tkanki tłuszczowej w tym obszarze lub wiotczeniem skóry szyi. Problem dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. 

Dlaczego się pojawia?

Przyczyny mogą być różne:

 • nadwaga
 • proces starzenia
 • czynniki genetyczne
 • nieprawidłowa postawa

Jak sobie z tym problemem poradzić? 

Zapomnij o inwazyjnej liposukcji! BELKYRA to jedyny na rynku lek, który podany do podskórnej tkanki tłuszczowej, powoduje niszczenie komórek tłuszczowych i likwidację efektu „podwójnego podbródka”. Jest to jedyny skuteczny i bezpieczny lek zatwierdzony przez FDA i Europejską Agencję Leków, co potwierdzone zostało wieloma badaniami klinicznymi.

To również jedyne na rynku nieoperacyjne rozwiązanie o udokumentowanym bezpieczeństwie i skuteczności działania oparte o wysokoskoncentrowaną substancję aktywną - kwas deoksycholowy, który jest naturalnie obecny w organizmie i bierze udział w trawieniu i wchłanianiu tłuszczu dostarczanego z pożywieniem.

BELKYRA zawiera kwas deoksycholowy, który jest tożsamy z naturalnym, a jego wysoka skuteczność i bezpieczeństwo stosowania potwierdzone zostały wieloma badaniami klinicznymi. 

Jak to działa?

BELKYRA powoduje niszczenie komórek tkanki tłuszczowej i uniemożliwia im dalsze gromadzenie i przechowywanie tłuszczu. Dodatkowo, zastosowanie leku BELKYRA powoduje usunięcie pozostałości komórek i lipidów przez makrofagi, a także pojawienie się fibroblastów – przekładających się na wzrost całkowitej ilości kolagenu.

Zastosowanie BELKYRA pozwala nam osiągnąć kompaktowy rezultat – pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka oraz efekt liftingu. Jest to jedyny nieoperacyjny zabieg pozwalający na skuteczną i bezpieczną likwidację „podwójnego podbródka”

Kto może poddać się zabiegowi?

Zabiegowi z zastosowaniem leku BELKYRA mogą poddać się osoby dorosłe, zarówno kobiety jak i mężczyźni, u których występuje umiarkowana lub znaczna ilość tkanki tłuszczowej w obrębie podbródka, a jej nadmiar wpływa na jakość ich życia. 

Przeciwskazania

 • nadwrażliwość na kwas deoksycholowy lub jakąkolwiek inną substancję zawartą w leku
 • obecność zakażenia w miejscu iniekcji
 • okres ciąży i karmienia piersią
Zabieg jest już dostępny w Klinice Zakrzewscy. Umów się już dzisiaj -> 720 832 424


Komentarze


Zostaw komentarz

Your comment was successfully posted!

Kategorie

Tagi

Ostatnie posty

 • DISCOVERY PICO PLUS – NOWA EPOKA W SZTUCE LASEROTERAPII W NAJLEPSZYM WYDANIU

  14 gru, 2017 / Zabiegi w Klinice,

  Jedyny taki laser działający w technologii pikosekundowej w Polsce, usprawniona wersja Discovery Pico o poszerzonym spektrum korzyści i możliwości już  dostępna w Klinice Zakrzewscy.

 • SonoQueen - Królowa liftingu

  21 lis, 2017 / Zabiegi,

  Wielowymiarowe ujędrnienie skóry twarzy i ciała bez bólu, sklapela i rekonwalescencji? Z najnowocześniejszym urządzeniem w technologii HIFU – SonoQueen, to naprawdę możliwe.

 • Skuteczna i bezbolesna depilacja dostępna w naszej klinice w Katowicach.

  23 paź, 2017 / Zabiegi,

  Najbardziej zaawansowany, niemalże bezbolesny system depilacji laserowej SOPRANO ICE PLATINUM do włosów jasnych i ciemnych jest już dostępny w Klinice Zakrzewscy.

  Jeśli jesteście fanami depilacji laserowej, albo właśnie zastanawiacie się nad pierwszym zabiegiem, SOPRANO ICE PLATINUM jest rozwiązaniem, które Was zachwyci.

 • Dobro luksusowe? Czyli co determinuje ceny zabiegów estetycznych.

  6 kwi, 2017 / Zabiegi, Porady

  Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej zyskują na popularności, a wraz z rosnącym popytem pojawiają się w ofertach wielu gabinetów, które kuszą wachlarzem możliwości i wzbudzają zainteresowanie rozpiętością cenową.

  Jak w gąszczu dostępnych opcji, obiecujących efekt na miarę bogini niepojętej, połączony z relaksacyjną nirwaną w fotelu zabiegowym dobranym według zasad feng-shui, wybrać optymalną relację cena-jakość-rezultat?

 • Wiosna to czas dla Twoich stóp!

  2 kwi, 2017 / Porady,

  Gdziekolwiek idziemy niosą nas stopy…są fundamentem naszego ciała, skomplikowaną a zarazem piękną konstrukcją o którą należy dbać.
  W okresie zimowym często zapominamy o właściwej pielęgnacji skóry stóp i paznokci. Przegrzewamy je w ciepłych i ciasnych butach lub przeciwnie doprowadzamy do przemrożenia. Jesteśmy mniej aktywni lub przeciwnie przeciążamy stopy w twardych butach narciarskich.
  Dziś kiedy za oknem widzimy jak budzi się wiosna zachęcamy Was do podjęcia kilku prostych kroków aby Wasze stopy były zadbane i piękne.
  A piękne stopy to zdrowe stopy!