Marcin Zakrzewski - ZnanyLekarz.pl
zabiegi estetyczne

Dobro luksusowe? Czyli co determinuje ceny zabiegów estetycznych.

Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej zyskują na popularności, a wraz z rosnącym popytem pojawiają się w ofertach wielu gabinetów, które kuszą wachlarzem możliwości i wzbudzają zainteresowanie rozpiętością cenową.

Jak w gąszczu dostępnych opcji, obiecujących efekt na miarę bogini niepojętej, połączony z relaksacyjną nirwaną w fotelu zabiegowym dobranym według zasad feng-shui, wybrać optymalną relację cena-jakość-rezultat?

Radzimy – oceniajmy na chłodno, biorąc pod uwagę fakty.


Fakt nr 1 – zabiegi estetyczne i dermatologiczne to gałęzie specjalizacji medycznych

Z tej właśnie przyczyny decydujmy się na te wykonywane przez lekarza, który swoją wiedzę i doświadczenie może potwierdzić nie tylko certyfikatem przebytego kursu, ale także dyplomem medycznym i praktyką kliniczną.


Fakt nr 2 - know how

Wybierając specjalistę pójdźmy o krok dalej – im bogatsze doświadczenie i wiedza lekarza, tym większe poczucie bezpieczeństwa. Tutaj liczą się lata praktyki oraz jakość przebytych szkoleń branżowych. Zwróćmy uwagę na ich rangę, aktualność, potwierdzenie członkostwa w organizacjach i stowarzyszeniach zrzeszających praktyków. Każdy lekarz, który odpowiedzialnie traktuje swoich Pacjentów, dba o ciągły rozwój zawodowy, podnosi kwalifikacje i poszerza zakres umiejętności.


Fakt nr 3 – high tech

Współczesna medycyna to także zaawansowane technologie. Gabinet powinien być wyposażony w certyfikowane urządzenia o potwierdzonej medycznej (nie kosmetycznej) jakości i skuteczności. Wybierając zabieg chcemy mieć przecież pewność osiągniecia zamierzonego efektu, przy minimalizacji ryzyka, skróceniu czasu rekonwalescencji i w możliwie najszerszym spektrum.


Fakt nr 4 - najwyższa jakość

Doszukujmy się jej na każdym etapie, a zwłaszcza w zastosowanych narzędziach i materiałach. Rodzaj użytej igły, certyfikowane preparaty oraz kosmetyki topowych producentów to gwarancja usprawnienia przebiegu procedury medycznej i mierzalnego rezultatu.


Decydując się na zabieg estetyczny lub terapię dermatologiczną bierzmy pod uwagę wszystkie powyższe fakty, weryfikujmy doświadczenie i kwalifikacje, oceniajmy jakość materiałów i urządzeń. Aktualna wiedza, poczucie bezpieczeństwa, gwarancja rezultatu - to cenne atrybuty, na których trudno oszczędzać.


Komentarze


Zostaw komentarz

Your comment was successfully posted!

Kategorie

Tagi

Ostatnie posty

 • DISCOVERY PICO PLUS – NOWA EPOKA W SZTUCE LASEROTERAPII W NAJLEPSZYM WYDANIU

  14 gru, 2017 / Zabiegi w Klinice,

  Jedyny taki laser działający w technologii pikosekundowej w Polsce, usprawniona wersja Discovery Pico o poszerzonym spektrum korzyści i możliwości już  dostępna w Klinice Zakrzewscy.

 • SonoQueen - Królowa liftingu

  21 lis, 2017 / Zabiegi,

  Wielowymiarowe ujędrnienie skóry twarzy i ciała bez bólu, sklapela i rekonwalescencji? Z najnowocześniejszym urządzeniem w technologii HIFU – SonoQueen, to naprawdę możliwe.

 • Belkyra - Nowy zabieg likwidujący podwójny podbródek

  6 lis, 2017 / Zabiegi w Klinice,

  Podwójny podbródek to problem wielu ludzi, jest spowodowany odkładaniem się tkanki tłuszczowej w tym obszarze lub wiotczeniem skóry szyi. Problem dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Zapomnij o inwazyjnej liposukcji! BELKYRA to jedyny na rynku lek, który podany do podskórnej tkanki tłuszczowej, powoduje niszczenie komórek tłuszczowych i likwidację efektu „podwójnego podbródka”.

 • Skuteczna i bezbolesna depilacja dostępna w naszej klinice w Katowicach.

  23 paź, 2017 / Zabiegi,

  Najbardziej zaawansowany, niemalże bezbolesny system depilacji laserowej SOPRANO ICE PLATINUM do włosów jasnych i ciemnych jest już dostępny w Klinice Zakrzewscy.

  Jeśli jesteście fanami depilacji laserowej, albo właśnie zastanawiacie się nad pierwszym zabiegiem, SOPRANO ICE PLATINUM jest rozwiązaniem, które Was zachwyci.

 • KLINIKA ZAKRZEWSKI & UNIVERSKIN - opowiedz nam o swojej skórze!

  23 cze, 2017 / Zabiegi,

  Jako jedni z pierwszych w Polsce dysponujemy pełną gama produktów UNIVERSKIN

  • UNIVERSKIN P TM
   Serum na bazie oleju z lnianki, kwasu hialuronowego i peptydów - do samodzielnego stosowania w przy-padku skóry o wysokiej wrażliwości lub połączenia z dedykowanymi składnikami aktywnymi (od 1 do 3)

  • GAMA PRODUKTÓW nexultra TM
   Kosmetyki o działaniu ultra łagodzącym i ochronnym. Ulga dla skóry uszkodzonej wskutek działania me-chanicznego oraz czynników środowiskowych oraz kosmetyki wzmacniające barierę ochronną i odporność Twojej skóry.