Marcin Zakrzewski - ZnanyLekarz.pl

Lumenis One – innowacyjna terapia światłem laserowym już dostępna w Klinice Zakrzewski

Lumenis One to więcej niż głowica IPL, to nowatorska technologia stanowiąca jedyne w swoim rodzaju połączenie aż trzech rodzajów aparatów (IPL, YAG, ALUMA).
Dzięki ultra nowoczesnym rozwiązaniom Lumenis One cechuje się bardzo szerokim spektrum zastosowań doskonale radząc sobie w ponad 30 obszarach. Możemy zaliczyć do nich między innymi:

 • problemy naczyniowe – pajączki, naczyniaki, żylaki także te duże (do 0,4 cm) i głęboko położone (do 0,45 cm), bez względu na ich lokalizację, w tym widoczne naczynka na delikatnej skórze twarzy
 • zmiany pigmentacyjne,
 • usuwanie brodawek, tatuaży,
 • trwałe usuwanie zbędnego owłosienia,
 • bezoperacyjny lifting skóry – regeneracja kolagenu poprzez selektywne podgrzewanie.


Terapia z użyciem Lumenis One to gwarancja komfortu i pełnego bezpieczeństwa.

Dzięki zastosowaniu sytemu podciśnienia i możliwości wyboru 7 różnych filtrów, podgrzewany jest wyłącznie fragment skóry poddawany zabiegowi, a cały proces sterowany jest elektronicznie z zachowaniem parametrów wyłączających zakres niewłaściwy dla danego obszaru.

Chroniona prawem patentowym specjalistyczna szafirowa końcówka wyposażona jest w system chłodzenia, który zapobiega możliwości przegrzania tkanki, a unikalna metoda formowania impulsu światła o ustabilizowanej mocy pozwala obniżyć gęstość energii przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej efektywności.

Lumenis One to najbardziej skuteczne i najszybsze urządzenie tego typu na rynku umożliwiające znaczne skrócenie czasu trwania i liczby zabiegów – w porównaniu do innych technologii osiągane rezultaty redukują liczbę zabiegów nawet 3-krotnie.


Komentarze


Zostaw komentarz

Your comment was successfully posted!

Kategorie

Tagi

Ostatnie posty

 • DISCOVERY PICO PLUS – NOWA EPOKA W SZTUCE LASEROTERAPII W NAJLEPSZYM WYDANIU

  14 gru, 2017 / Zabiegi w Klinice,

  Jedyny taki laser działający w technologii pikosekundowej w Polsce, usprawniona wersja Discovery Pico o poszerzonym spektrum korzyści i możliwości już  dostępna w Klinice Zakrzewscy.

 • SonoQueen - Królowa liftingu

  21 lis, 2017 / Zabiegi,

  Wielowymiarowe ujędrnienie skóry twarzy i ciała bez bólu, sklapela i rekonwalescencji? Z najnowocześniejszym urządzeniem w technologii HIFU – SonoQueen, to naprawdę możliwe.

 • Belkyra - Nowy zabieg likwidujący podwójny podbródek

  6 lis, 2017 / Zabiegi w Klinice,

  Podwójny podbródek to problem wielu ludzi, jest spowodowany odkładaniem się tkanki tłuszczowej w tym obszarze lub wiotczeniem skóry szyi. Problem dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku. Zapomnij o inwazyjnej liposukcji! BELKYRA to jedyny na rynku lek, który podany do podskórnej tkanki tłuszczowej, powoduje niszczenie komórek tłuszczowych i likwidację efektu „podwójnego podbródka”.

 • Skuteczna i bezbolesna depilacja dostępna w naszej klinice w Katowicach.

  23 paź, 2017 / Zabiegi,

  Najbardziej zaawansowany, niemalże bezbolesny system depilacji laserowej SOPRANO ICE PLATINUM do włosów jasnych i ciemnych jest już dostępny w Klinice Zakrzewscy.

  Jeśli jesteście fanami depilacji laserowej, albo właśnie zastanawiacie się nad pierwszym zabiegiem, SOPRANO ICE PLATINUM jest rozwiązaniem, które Was zachwyci.

 • KLINIKA ZAKRZEWSKI & UNIVERSKIN - opowiedz nam o swojej skórze!

  23 cze, 2017 / Zabiegi,

  Jako jedni z pierwszych w Polsce dysponujemy pełną gama produktów UNIVERSKIN

  • UNIVERSKIN P TM
   Serum na bazie oleju z lnianki, kwasu hialuronowego i peptydów - do samodzielnego stosowania w przy-padku skóry o wysokiej wrażliwości lub połączenia z dedykowanymi składnikami aktywnymi (od 1 do 3)

  • GAMA PRODUKTÓW nexultra TM
   Kosmetyki o działaniu ultra łagodzącym i ochronnym. Ulga dla skóry uszkodzonej wskutek działania me-chanicznego oraz czynników środowiskowych oraz kosmetyki wzmacniające barierę ochronną i odporność Twojej skóry.