Marcin Zakrzewski - ZnanyLekarz.pl

Lumenis One – innowacyjna terapia światłem laserowym już dostępna w Klinice Zakrzewski

Lumenis One to więcej niż głowica IPL, to nowatorska technologia stanowiąca jedyne w swoim rodzaju połączenie aż trzech rodzajów aparatów (IPL, YAG, ALUMA).
Dzięki ultra nowoczesnym rozwiązaniom Lumenis One cechuje się bardzo szerokim spektrum zastosowań doskonale radząc sobie w ponad 30 obszarach. Możemy zaliczyć do nich między innymi:

 • problemy naczyniowe – pajączki, naczyniaki, żylaki także te duże (do 0,4 cm) i głęboko położone (do 0,45 cm), bez względu na ich lokalizację, w tym widoczne naczynka na delikatnej skórze twarzy
 • zmiany pigmentacyjne,
 • usuwanie brodawek, tatuaży,
 • trwałe usuwanie zbędnego owłosienia,
 • bezoperacyjny lifting skóry – regeneracja kolagenu poprzez selektywne podgrzewanie.


Terapia z użyciem Lumenis One to gwarancja komfortu i pełnego bezpieczeństwa.

Dzięki zastosowaniu sytemu podciśnienia i możliwości wyboru 7 różnych filtrów, podgrzewany jest wyłącznie fragment skóry poddawany zabiegowi, a cały proces sterowany jest elektronicznie z zachowaniem parametrów wyłączających zakres niewłaściwy dla danego obszaru.

Chroniona prawem patentowym specjalistyczna szafirowa końcówka wyposażona jest w system chłodzenia, który zapobiega możliwości przegrzania tkanki, a unikalna metoda formowania impulsu światła o ustabilizowanej mocy pozwala obniżyć gęstość energii przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej efektywności.

Lumenis One to najbardziej skuteczne i najszybsze urządzenie tego typu na rynku umożliwiające znaczne skrócenie czasu trwania i liczby zabiegów – w porównaniu do innych technologii osiągane rezultaty redukują liczbę zabiegów nawet 3-krotnie.


Komentarze


Zostaw komentarz

Your comment was successfully posted!

Kategorie

Tagi

Ostatnie posty

 • DISCOVERY PICO PLUS – NOWA EPOKA W SZTUCE LASEROTERAPII W NAJLEPSZYM WYDANIU

  14 gru, 2017 / Zabiegi w Klinice,

  Jedyny taki laser działający w technologii pikosekundowej w Polsce, usprawniona wersja Discovery Pico o poszerzonym spektrum korzyści i możliwości już  dostępna w Klinice Zakrzewscy.

 • SonoQueen - Królowa liftingu

  21 lis, 2017 / Zabiegi,

  Wielowymiarowe ujędrnienie skóry twarzy i ciała bez bólu, sklapela i rekonwalescencji? Z najnowocześniejszym urządzeniem w technologii HIFU – SonoQueen, to naprawdę możliwe.

 • Skuteczna i bezbolesna depilacja dostępna w naszej klinice w Katowicach.

  23 paź, 2017 / Zabiegi,

  Najbardziej zaawansowany, niemalże bezbolesny system depilacji laserowej SOPRANO ICE PLATINUM do włosów jasnych i ciemnych jest już dostępny w Klinice Zakrzewscy.

  Jeśli jesteście fanami depilacji laserowej, albo właśnie zastanawiacie się nad pierwszym zabiegiem, SOPRANO ICE PLATINUM jest rozwiązaniem, które Was zachwyci.

 • Dobro luksusowe? Czyli co determinuje ceny zabiegów estetycznych.

  6 kwi, 2017 / Zabiegi, Porady

  Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej zyskują na popularności, a wraz z rosnącym popytem pojawiają się w ofertach wielu gabinetów, które kuszą wachlarzem możliwości i wzbudzają zainteresowanie rozpiętością cenową.

  Jak w gąszczu dostępnych opcji, obiecujących efekt na miarę bogini niepojętej, połączony z relaksacyjną nirwaną w fotelu zabiegowym dobranym według zasad feng-shui, wybrać optymalną relację cena-jakość-rezultat?

 • Wiosna to czas dla Twoich stóp!

  2 kwi, 2017 / Porady,

  Gdziekolwiek idziemy niosą nas stopy…są fundamentem naszego ciała, skomplikowaną a zarazem piękną konstrukcją o którą należy dbać.
  W okresie zimowym często zapominamy o właściwej pielęgnacji skóry stóp i paznokci. Przegrzewamy je w ciepłych i ciasnych butach lub przeciwnie doprowadzamy do przemrożenia. Jesteśmy mniej aktywni lub przeciwnie przeciążamy stopy w twardych butach narciarskich.
  Dziś kiedy za oknem widzimy jak budzi się wiosna zachęcamy Was do podjęcia kilku prostych kroków aby Wasze stopy były zadbane i piękne.
  A piękne stopy to zdrowe stopy!