Marcin Zakrzewski - ZnanyLekarz.pl

SonoQueen - Królowa liftingu

Wielowymiarowe ujędrnienie skóry twarzy i ciała bez bólu, sklapela i rekonwalescencji? Z najnowocześniejszym urządzeniem w technologii HIFU – SonoQueen, to naprawdę możliwe. Umów się na wizytę -> 720 832 424

Zastosowanie:

 • Lifting twarzy i ujędrnianie ciała
 • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
 • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
 • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
 • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
 • Redukcja tzw. „drugiego podbródka”
 • Rozświetlenie skóry
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Spowolnienie procesu starzenia skóry 

HIFU SonoQueen to komfortowy i bezbolesny zabieg, który pobudza skórę do regeneracji i odbudowy od wewnątrz. Zabieg jest kompletnie nieinwazyjny, dlatego umożliwia natychmiastowy powrót do codziennych zajęć, bez konieczności okresu rekonwalescencji, to prawdziwy przełom w uzyskaniu wielowymiarowego ujędrnienia, wygładzenia i napięcia skóry zarówno twarzy jak i ciała.

HIFU to skupiona energia fali ultradźwiękowej, docierająca do wewnętrznych warstw skóry, aż do poziomu powięzi mięśniowej SMAS, co pozwala uzyskać efekt chirurgicznego liftingu bez użycia skalpela. Skóra napina się, unosi, a w jej wewnętrznych warstwach tworzą się nowe włókna kolagenowe, przez co rezultaty są nie tylko spektakularne, ale też długotrwałe.

Dodatkowym atutem jest bezbolesność – w trakcie zabiegu odczuwalne jest jedynie ciepło, nie uszkadzamy zewnętrznej warstwy naskórka.

Pełen efekt liftingu widoczny jest po ok. 3 miesiącach, jest to czas potrzebny skórze na wewnętrzne procesy regeneracji i odnowy.

Nasza dr n. med Magdalena Stokowacka-Zakrzewska opowiada o tej niezwykłej technologii: 


Efekty przed i po zabiegu:


Komentarze


Zostaw komentarz

Your comment was successfully posted!

Kategorie

Tagi

Ostatnie posty

 • DISCOVERY PICO PLUS – NOWA EPOKA W SZTUCE LASEROTERAPII W NAJLEPSZYM WYDANIU

  14 gru, 2017 / Zabiegi w Klinice,

  Jedyny taki laser działający w technologii pikosekundowej w Polsce, usprawniona wersja Discovery Pico o poszerzonym spektrum korzyści i możliwości już  dostępna w Klinice Zakrzewscy.

 • SonoQueen - Królowa liftingu

  21 lis, 2017 / Zabiegi,

  Wielowymiarowe ujędrnienie skóry twarzy i ciała bez bólu, sklapela i rekonwalescencji? Z najnowocześniejszym urządzeniem w technologii HIFU – SonoQueen, to naprawdę możliwe.

 • Skuteczna i bezbolesna depilacja dostępna w naszej klinice w Katowicach.

  23 paź, 2017 / Zabiegi,

  Najbardziej zaawansowany, niemalże bezbolesny system depilacji laserowej SOPRANO ICE PLATINUM do włosów jasnych i ciemnych jest już dostępny w Klinice Zakrzewscy.

  Jeśli jesteście fanami depilacji laserowej, albo właśnie zastanawiacie się nad pierwszym zabiegiem, SOPRANO ICE PLATINUM jest rozwiązaniem, które Was zachwyci.

 • Dobro luksusowe? Czyli co determinuje ceny zabiegów estetycznych.

  6 kwi, 2017 / Zabiegi, Porady

  Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej zyskują na popularności, a wraz z rosnącym popytem pojawiają się w ofertach wielu gabinetów, które kuszą wachlarzem możliwości i wzbudzają zainteresowanie rozpiętością cenową.

  Jak w gąszczu dostępnych opcji, obiecujących efekt na miarę bogini niepojętej, połączony z relaksacyjną nirwaną w fotelu zabiegowym dobranym według zasad feng-shui, wybrać optymalną relację cena-jakość-rezultat?

 • Wiosna to czas dla Twoich stóp!

  2 kwi, 2017 / Porady,

  Gdziekolwiek idziemy niosą nas stopy…są fundamentem naszego ciała, skomplikowaną a zarazem piękną konstrukcją o którą należy dbać.
  W okresie zimowym często zapominamy o właściwej pielęgnacji skóry stóp i paznokci. Przegrzewamy je w ciepłych i ciasnych butach lub przeciwnie doprowadzamy do przemrożenia. Jesteśmy mniej aktywni lub przeciwnie przeciążamy stopy w twardych butach narciarskich.
  Dziś kiedy za oknem widzimy jak budzi się wiosna zachęcamy Was do podjęcia kilku prostych kroków aby Wasze stopy były zadbane i piękne.
  A piękne stopy to zdrowe stopy!