Dashboard
Magdalena Stokowacka-Zakrzewska
Dr n. med.

Współzałożycielka Kliniki, absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, posiada kilkunastoletni staż pracy z pacjentem. W swojej praktyce lekarskiej korzysta z bogatego doświadczenia klinicznego, stawiając na ciągłe doskonalenie i rozwój posiadanych kompetencji.

Wielokrotnie spotyka Pacjentów, którzy niepokojeni kłopotliwymi niedoskonałościami i problemami skórnymi, borykają się także z problemami w obszarze akceptacji własnego ciała i dobrego samopoczucia. Dlatego też od, 2008 roku, poszerza także swoją wiedzę i praktyczne umiejętności w dziedzinie medycyny estetycznej, odbywając liczne szkolenia pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a jej praktyka zawodowa objęła także zabiegi z związane z tym zakresem.

Klinice Zakrzewscy specjalizuje się w technologii HIFU (nieinwazyjny lifting skóry twarzy I ciala – SonoQueen), mezoterapii, korekcji zmarszczek mimicznych, terapii z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia oraz laseroterapii w zakresie usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, redukcji blizn i rozstępów, a także laserowego odmładzania skóry.